Aktualności

W sobotę, 6 marca na targowisku miejskim w Szepietowie odbył się wiosenny kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego, chorującego na SMA1. To kolejna akcja zorganizowana na rzecz chłopca przez wolontariuszy z powiatu wysokomazowieckiego.
Analizując sytuację pożarową i miejscowych zagrożeń w powiecie wysokomazowieckim obserwujemy znaczny wzrost ilości zdarzeń w stosunku do roku ubiegłego.
Wójt Gminy Nowe Piekuty, Proboszcz Parafii p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Jabłoni Kościelnej, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej serdecznie zapraszają na uroczystość obchodów 77. rocznicy wymordowania mieszkańców wsi Jabłoń Dobki, która rozpocznie się 8 marca 2021 roku, o godzinie 11.30 w Kościele pw.…
Na terenie gminy Czyżew rozpoczęły się roboty budowlane międzysystemowego gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi. Stanowi on połączenie systemów przemysłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej. Inwestorem budowy jest Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Obwieszczenie Wójta Gminy Sokoły z dnia 4 marca 2021 r. o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami wsi Bujny w sprawie zmiany granic gminy Sokoły.
W sobotę (06.03) w Szepietowie odbędzie się „Wiosenny kiermasz dla Nikosia”.
Już w najbliższy poniedziałek - 8 marca - na kanale YT Miejskiego Ośrodka Kultury pojawi się najnowsza produkcja krótkometrażowa wykonana techniką animacji poklatkowej pt. "Podarunki".
Uwaga na oblodzenia dróg i chodników. Ostrzeżenie pierwszego stopnia m.in. dla powiatu wysokomazowieckiego wydali synoptycy IMGW-PIB.
Od 15 marca 2021 roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych wznawia wyjazdy do ośrodków rehabilitacyjnych w systemie stacjonarnym. Osoby, które będą z nich korzystać muszą pamiętać o kilku ważnych rzeczach.
Sześć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem jaki wybuchł na terenie salonu maszyn rolniczych w Sokołach. Ogniem zajęło się 9 ciągników rolniczych.
W związku z zamiarem prowadzenia prac rozbiórkowych na wiadukcie kolejowym nad drogą krajową nr 63 w km 192+280 w miejscowości Czyżew, DOMOST Sp. z o.o. informuje o zamiarze rozpoczęcia prac na wiadukcie w km 192+280 i zamknięciu odcinaka drogi krajowej od km 192+250 do km 192+300 na czas prowadzonych robót.
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 21-latka, który posiadał w domu narkotyki. Marihuanę mundurowi znaleźli w wiklinowym koszu. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.