Aktualności

Uwaga na oblodzenia dróg i chodników. Ostrzeżenie pierwszego stopnia m.in. dla powiatu wysokomazowieckiego wydali synoptycy IMGW-PIB.
Wysokomazowieccy policjanci ruchu drogowego w dniu dzisiejszym (27.11) prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”.
Podlascy emeryci coraz chętniej korzystają z kont bankowych. Ponad 76 proc. z nich dostaje emerytury przelewem, a pozostałe 24 proc. czeka na przekaz, który przyniesie listonosz. Wśród osób korzystających z formy bezgotówkowej przeważają panie. Dzisiaj w czasie epidemii Covid-19, gdy zaleca się ograniczenie wychodzenia z domów posiadanie konta ,na które…
piątek, 27 listopad 2020 14:47

Sprzedaż choinek

Sprzedaż choinek: Jodła Kaukaska, Świerk Pospolity,Świerk Srebrny. Konkurencyjne ceny! Akcesoria świąteczne! Punkty sprzedaży: Osipy-Lepertowizna 3, Wysokie Mazowieckie ul. Jagiellońska 5 i Białostocka 4 (plac przy Biedronce) Zambrów plac przy Galerii Bem Tel.: 517 593 555
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże na terenie gminy Ciechanowiec. Łupem 29-latka padały elektronarzędzia z pomieszczeń gospodarczych na posesjach. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi mu aż do 15 lat pozbawienia wolności, gdyż czynów tych dopuścił się…
E-wizyty w ZUS cieszą się coraz większą popularnością. Codziennie korzysta z nich kilkaset osób w całym kraju. Od poniedziałku podczas wideorozmowy można spotkać się także z doradcą ds. ulg i umorzeń.
Zakończono kolejne inwestycje w gminie Czyżew. Wśród nich m.in. nowy most na rzece Brok.
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali dwóch skrajnie nieodpowiedzialnych kierowców, którzy zdecydowali się prowadzić pojazdy będąc pod wpływem alkoholu. Policjanci przypominają, że osoby będące pod wpływem alkoholu stwarzają na drogach zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również i innych użytkowników dróg.
Wysokomazowieccy dzielnicowi kilkukrotnie w ciągu doby, sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać osoby samotne, bezdomne. Są to między innymi opuszczone i niezabezpieczone posesje czy altanki działkowe. Zawiadamiajmy służby widząc, że ktoś potrzebuje pomocy! Wystarczy zadzwonić na numer alarmowy 112, aby uratować komuś życie!
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 26 listopada 2020 r.
Gmina Ciechanowiec otrzymała dofinansowanie na realizację inwestycji z programu Maluch+. Utworzone zostaną nowe miejsca opieki dla 32 dzieci do lat 3 z terenu gminy Ciechanowiec.
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali podejrzanych o kradzież zuchwałą. Do zdarzenia doszło w budynku jednej ze stacji paliw. 29 i 24-latek ukradli puszkę z pieniędzmi przeznaczonymi na leczenie chorego dziecka. Mieszkańcy powiatu usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.